Kdo jsme

   Pokud se pohybujete na fóru, které je věnované papírovému modelářství (kde mimo jiné najdete i spoustu rad a zkušeností ohledně lepením čehokoliv z papíru), vyskytuji se tam jakožto uživatel a moderátor "domečkové" sekce Aki.
   S papírovými modely jsem se poprvé setkal, jako nejspíš většina z Vás, jako dítko školou povinné v časopisech ABC. Lepení modelů mě drželo až do vojny, po které převážily trochu jiné zájmy. K modelařině jsem se vrátil cca před 13 lety, kdy jsem s údivem zjistil, že modely už zdaleka nevychází jenom v ábíčku. Od té doby mám na kontě cca 150 slepených modelů, převážně architektury. Jelikož jsem perfekcionista, snažil jsem se mít i drobné detaily co nejvěrnější. Po mnoha pokusech s různými materiály jsem objevil lepty. Ty však byly k dostání jenom k lodím, mašinkám, nebo letadlům. A když nemůže hora k Mohamedovi, musel Mohamed k hoře... Takže jsem si pár křížků nakreslil sám a výsledek předčil moje očekávání. No a když už byly jednou na světě, bylo by škoda si je nechat jen pro sebe. Jelikož jsem se shodou okolností dal do kupy s modelářskou partou vTOM kolem Tomáše Hrebíka, jehož parádní grafiku jsem na modelech vždycky obdivoval, začli jsme spolu modely i vydávat. A na mě připadla nevděčná role distributora... :o)
   Abychom neměli v nabídce jenom pár našich kousků a doplňků, rozšiřujeme prodej postupně o další vydavatelství, časem bychom chtěli mít nabídku co nejširší, včetně různého nářadí, posypů a dalších modelářských potřeb. Bude nás těšit, když se k nám budete rádi vracet a my pro Vás na oplátku budeme moci připravovat další a další hezké modely. Všichni chodíme do práce / do školy, veškeré záležitosti ohledně modelů děláme ve svém volném čase a po večerech, tak prosíme o trošku shovívavosti, pokud někdy nereagujeme obratem.

Aki

P.S. bez mojí úžasné, neskutečně trpělivé a tolerantní ženy by to také nešlo... :o)


Kontaktní údaje:

Robert Pešek
tel. +420 775 309 653
email: aki@email.cz

Zboží lze po dohodě vyzvednout v prodejně Elektro Pešek, T.G.Masaryka 121, Slatiňany